medikom.ua é seguro?

Considerado seguro pelo WOT

3.3
starstarstarempty-starempty-star
(33 Avaliações)
Bom site
Popular
Reivindicar este site
Compartilhar:
Compartilhe seus pensamentos...
K
starempty-star
Medíocre
starempty-star
Razoável
starempty-star
Mediano
starempty-star
Bom
starempty-star
Excelente
33 Avaliações da comunidade
Ordenar por:
Recentes
A proteção online mais confiável
Б
há 9 meses
ВСЁ БЫ НИЧЕГО, ДА ТОЛЬКО РЕКЛАМА НАПРЯГАЕТ
Útil
·
Denunciar
k
há 2 anos
Удобный сайт. Можно и о заболевании прочитать, и о врачах, и записаться на прием. Очень информативно. И клиника супер!
Útil
·
Denunciar
k
Я относительно постоянный клиент частных клиник, уже многие года. Поэтому, с уверенностью могу сказать, Медиком - один из лучших частников. Хотя и тут не без недостатков. На мой взгляд, врачи перезагружены. Не всегда можно записаться на удобное для себя время....
1
·
Denunciar
y
Апаратна косметологія на Печерську - це дуже ефективна штука для оздоровлення та оновлення шкіри. Маю вигляд наче молода дівчина, хоча рочків мені вже достатньо. Дуже класно, що зараз є такі “хитрощі”.
Útil
·
Denunciar
Ф
В Медикомі - найкрутіші стоматологи Києва. Зовсім не боляче і не страшно.
Útil
·
Denunciar
n
Багато крутих лікарів, дуже чемні медсестри. Я тільки тут кров здаю, фіг з ним, що дорожче, але кров беруть дуже акуратно, немає синців. Синці мене бісять, а у Сінево така історія постійно. І толку від тої економії, коли ходиш тиждень після як опудало?
Útil
·
Denunciar
o
há 2 anos
Дуже дякую редакторам сайту. Завжди обирають цікаві, я б сказала, болючі теми. Докладне освітлення хвороб та лікувальних процедур. Це корисно у вік, коли повно “мусорних” сайтів з ідіотськими рецептами самолікування.
Útil
·
Denunciar
Л
Саме завдяки сайту дізналася про класного логопеда на Оболоні. Раптово та неочікувано знайшли такого крутого спеціаліста, якого ми й шукали. Дякую!
Útil
·
Denunciar
há 2 anos
После того, как первый раз попали в Медиком, отказались от посещения других больниц. Ну кроме шуток, когда получаешь топовое медицинское обслуживание, то смысл возвращаться к тому, что хуже, но дешево?
Útil
·
Denunciar
К
Скільки разів звертались в клініку - жодного разу не почули, що лікарі не можуть поставити діагноз, не відмовлялися від нас.
Útil
·
Denunciar
К
há 2 anos
Звернулась в клініку саме завдяки інформативному сайту. Коли населення так гарно інформують про процедури, про хвороби, які тими процедурами лікуються - це цікаво, корисно, а ще можна розуміти, що саме воно не зникне.
Útil
·
Denunciar
Ж
Интересно, познавательно. А сайт летает быстро, одно удовольствие изучать, читать.
Útil
·
Denunciar
Можна було б зробити більш лояльні ціни, або якісь знижки більші для постійних клієнтів, але відмовлятися від справжньої якісної медицини через прайс - не буду, на здоров’ї краще не економити. Вже научений якось хтів зекономити, звернувся до іншої київської клініки, так ледве врятували потім тут, в стаціонарі. За що безмежно вдячний лікарю Меркотану!
Útil
·
Denunciar
К
Цікавий сайт, багато корисної інформації для пересічного громадянина, який нічого не розуміє про медицину та лікування цілої купи хвороб. Це корисно для тих, кому цікаве їх здоров’я.
Útil
·
Denunciar
o
Мне нравится как делают УЗИ на Печерске. Четко, качественно, не торопясь. И аппаратура тут новехонькая. Результаты на руки отдают в течение минут 10 после процедуры. Никаких нареканий нет, потому что и нет проволочек.
Útil
·
Denunciar
i
Лапароскопия яичников была проведена аккуратно. Остались малюсенькие следы от проколов, все зажило быстро и без осложнений.
Útil
·
Denunciar
l
Если выбирать среди украинских клиник, то Медиком - лучшая. Хотя цены тут жуть какие высокие.
Útil
·
Denunciar
a
há 2 anos
Клинику рекомендую однозначно, потому что тут много толковых специалистов, знающих свое дело.
Útil
·
Denunciar
T
há 2 anos
Раньше сайт был скучноват, а в последнее время появилось много полезной информации по разным процедурам и по болезням. Это очень полезно знать, чтобы не прозевать и вовремя обратиться к врачу.
Útil
·
Denunciar
m
há 2 anos
Клініка топова, лікарі професійні, знаються на хворобах та їх лікуванні. Я цю клініку при нагоді завжди раджу своїм знайомим.
Útil
·
Denunciar
«
12
»

Sobre este site

Первая частная клиника Украины. 20 лет. Поликлиники, женская консультация, стационар, скорая помощь.

Confiabilidade
65
/100
Segurança da Criança
N/A
This site uses cookies for analytics and personalised content. By continuing to browse this site, you agree to our cookies policy
Accept