Is gazeta.pl safe? Reviews & Ratings

Serwisy lokalne w 26 miastach. Serwisy tematyczne: sport, rozrywka, zdrowie, kobieta, technologie, praca, pieniądze, biznes, film, muzyka, motoryzacja, radio. Informacje, wydarzenia, blogi, forum. Portal Agory SA.

Do you own this site?Click here

Protect yourself from harmful sitesAdd WOT

Share your feedback about gazeta.pl

gazeta.pl reviews 67
NewestOldestPopular
cookie_monster_euFri Jan 16 1970
Dziennikarstwo na raczej niskim poziomie, częste błędy faktograficzne lub nawet stylistyczne i ortograficzne (sic!). Na dokładkę strona zbiera dane o kliknięciach (proszę choćby w Operze w pliku urlfilter.ini lub w pliku hosts Windowsa przyblokować dwie największe polskie sieci od reklam i badań Internetu - Gemiusa i AdOcean a okaże się, że nie ma dostępu do części treści, pomimo że nie ma mowy o blokowaniu samych reklam) . Co gorsza gazeta oszukuje również reklamodawców "mnożąc otwarcia". W tym celu rozbija nawet stosunkowo krótkie artykuły (zwłaszcza te ze zdjęciami) na strony, które należy "przewinąć", a każde przewinięcie jest liczone jako "otwarcie artykułu".
dobra strona, rzetelnie redagowana, nieco stronnicza w politycznych komentarzach, ale lepsze to niz nijakość.
Stronniczość, niewiarygodne informacje, swoisty tabloid z negatywną reputacją prowadzony za pieniądze polonii amerykańskiej, które zostały skradzione i nierozliczone przez Michnika i kolegów
przydatne informacje, dobra strona do poczytania
Stronnicza gazeta. Nierzetelne informacje. Ubecka gazeta.
Anti-Polish and anti-catholics propaganda and slanders...
Dobra strona.
Stronniczość, teksty pisane pod tezę, nagonki personalne
Manipulacja, zakłamanie, nierzetelne informacje. Bardzo antypolskie medium.
ChameleonRedThu Jan 15 1970
Stronnicza gazeta, negatywnie wypowiadająca się o kościele i promująca EU i PO. Wiele artykułów anty-polski lub skłócających Polaków, zbyt agresywna retoryka. W innych tematach raczej wiarygodna, ale nie zawsze, w tematach politycznych i kulturowych nie nadaje się do czytania, bo proponowany system wartości nie jest do zaakceptowania.

Safety Rating Breakdown

Categories
Good siteOpinions, religion, politicsOther

Trustworthiness

87 / 100

Child Safety

82 / 100