Is kafeteria.pl Safe?

Considered safe by WOT

4.3
starstarstarstarempty-star
(1 Review)
Good site
Claim this site
Ask our community
Share:
Share your thoughts...
starempty-star
Poor
starempty-star
Fair
starempty-star
Average
starempty-star
Good
starempty-star
Excellent
1 Reviews by the community
Sort by:
Newest
Feb 16, 2015
starempty-starempty-starempty-starempty-star
PL: Piszesz komentarz, starasz się przekazać w nim coś rozsądnego. Używasz setek słów i nagle przy publikacji okazuje się, że napisałeś SPAM? Co? Słucham? To jest portal dla hejterów którzy jedyne co potrafią to w kilku słowach zawrzeć swoje niezadowolenie. Jeśli piszesz rozsądnie i grzecznie to twoja wypowiedź nie zostanie potraktowana poważnie. Nie polecam. Poziom portalu zbliżony do pudelka czyli dno i 10m mułu. Treść oczywiście dla dorosłych bo dzieci nie powinny czytać choćby samych komentarzy, ale i artykułów w prześmiewczy sposób traktujących poważne zagadnienia. Wiele osób pisze, że ich długie komentarze zostały potraktowane jako SPAM. Moje dwa postulaty za przyznaniem negatywnej opinii w zakresie obsługi klienta i treści dla dorosłych uważam, za jaknajbardziej umotywowane. EN: This site is in Polish language so you want undestand anything.
Helpful

About this site

Internetowy magazyn dla kobiet. Zdrowie, uroda, kuchnia, seks i związki, diety, forum kobiece. Felietony, ciekawe reportaże i porady ekspertów.

Trustworthiness
86
/100
Child Safety
73
/100
This site uses cookies for analytics and personalised content. By continuing to browse this site, you agree to our cookies policy
Accept