Is vim.org Safe?

Considered safe by WOT

4.7
starstarstarstarhalf-star
(5 Reviews)
Good site
Claim this site
Share:
Share your thoughts...
K
starempty-star
Poor
starempty-star
Fair
starempty-star
Average
starempty-star
Good
starempty-star
Excellent
5 Reviews by the community
Sort by:
Newest
The most trustworthy online protection
7 years ago
VIM Linux Code und Text Editor usw..
Helpful
·
Report
Top quality editor with utf-8 and utf-16 support.
2
·
Report
8 years ago
Vim is considered to be one of the most efficient editors for programmers.
2
·
Report
x
10 years ago
Що може робити Vim Vim є просунутим текстовим редактором, що допомогає використовувати всю мiць стандартного редактора в Unix ('VI') але з більш повним набором функцій. Цей редактор корисний якщо ви вже використовуєте VI або якусь IDE. Vim є текстовий редакторо, що настроюється який побудований для забезпечення ефективного редагування тексту. VIM це є поліпшена версія редактора VI і поширюється з більшістю систем UNIX. Vim часто називають "редактор програміста", що побудований для більш легкого програмування - тому багато хто вважає що це є IDE. Але цей редактор не тільки для програмістів. Vim ідеально підходить для всіх видів редагування тексту від створення та редагування звичайних текстових файлiв до редагування конфігураційних файлів. Також цей редактор може бути налаштований для роботи в дуже простий (notepad-подібний) спосіб, званий evim або легкий Vim. Чим Vim не є? Vim це не редактор котрий призначений для пiдтримання за руки своїх користувачів. бо це є інструмент, використання якого повинно бути ретельно вивчено. Vim також не є текстовим процесором. Хоча він може відображати текст з різними формами виділення і форматування, вiн не призначений для того, щоб забезпечити WYSIWYG редагування набраного документа... Якщо ви вивчете VIM, то вiн може земенити вам майже все, що вам може знадобитися для роботи iз файлами.
1
·
Report
10 years ago
Vim est un editeur de texte hautement configurable, Vim est une version améliorée de Vi, il est distribué sous license libre et disponible pour de nombreuses plateformes !
1
·
Report

About this site

Trustworthiness
94
/100
Child Safety
94
/100
This site uses cookies for analytics and personalised content. By continuing to browse this site, you agree to our cookies policy
Accept