Is firmy.net safe? Reviews & Ratings

Firmy.net to branżowy katalog firm, który kompleksowo promuje firmy w Internecie. Bądź widoczny w Internecie w prosty sposób i bez zbędnych formalności!

Do you own this site?Click here

Protect yourself from harmful sitesAdd WOT

Share your feedback about firmy.net

firmy.net reviews 11
NewestOldestPopular
To jest firma, która wykorzystuje słabą znajomość języków obcych i "wciska" potencjalnym klientom prowadzenie katalogu firm za ciężkie pieniądze. NACIąGACZE!!!!!!!!!!!!!!!
Kurier twierdził, że u mnie był, gdzie ja czekałem cały dzień na niego.Nie zostawił awiza, a w statusie napisał, że był u mnie o godz. 0:00 Brak jakiegokolwiek kontaktu z kurierem i nie ma możliwości odbioru przesyłki osobiście !!!Fatalne podejście do klienta !!! nie polecam !!!
W darmowym wpisie możesz napisać tylko zwykłe "bla bla bla" swojej firmy. A jak chcesz wzbogacić chociaż o logo czy adres WWW to musisz mieć płatny wpis (najtańszy to 3 dychy na miesiąc)
Brak profesjonalizmu...
Dostałem w ostatnim czasie kilka maili od nich by założyć konto w ich serwisie.... problem w tym że ja już je mam od kilku miesięcy, kilka maili czy nawet telefon z uwagą na ten temat kończy się tym że i tak dalej to robią
kkarolczakThu Jan 15 1970
najlepszy portal promocyjny dla firm
Katalog Firm, przydatne informacje
This is a "link farm" with other black-hat services where your business can be listed in a sea of spam and scams. Advertised in spam on the WoT Forum. Do not provide any financial or personal data. ------------------------------------------------------ To jest "link farm" z innymi usługami czarny kapelusz gdzie firmy mogą być wymienione w morzu spamem i oszustwami. Reklamowane w spam na WoT Forum. Nie zawierają żadnych danych osobowych lub finansowych.
internaltaFri Jan 16 1970
Strona bezpieczna
spammed websites hitting traps JSS list

Safety Rating Breakdown

Categories
Good site

Trustworthiness

87 / 100

Child Safety

87 / 100