vim.org é seguro?

Considerado seguro pelo WOT

4.7
starstarstarstarhalf-star
(5 Avaliações)
Bom site
Reivindicar este site
Compartilhar:
Compartilhe seus pensamentos...
K
starempty-star
Medíocre
starempty-star
Razoável
starempty-star
Mediano
starempty-star
Bom
starempty-star
Excelente
5 Avaliações da comunidade
Ordenar por:
Recentes
A proteção online mais confiável
há 7 anos
VIM Linux Code und Text Editor usw..
Útil
·
Denunciar
Top quality editor with utf-8 and utf-16 support.
2
·
Denunciar
há 8 anos
Vim is considered to be one of the most efficient editors for programmers.
2
·
Denunciar
x
há 10 anos
Що може робити Vim Vim є просунутим текстовим редактором, що допомогає використовувати всю мiць стандартного редактора в Unix ('VI') але з більш повним набором функцій. Цей редактор корисний якщо ви вже використовуєте VI або якусь IDE. Vim є текстовий редакторо, що настроюється який побудований для забезпечення ефективного редагування тексту. VIM це є поліпшена версія редактора VI і поширюється з більшістю систем UNIX. Vim часто називають "редактор програміста", що побудований для більш легкого програмування - тому багато хто вважає що це є IDE. Але цей редактор не тільки для програмістів. Vim ідеально підходить для всіх видів редагування тексту від створення та редагування звичайних текстових файлiв до редагування конфігураційних файлів. Також цей редактор може бути налаштований для роботи в дуже простий (notepad-подібний) спосіб, званий evim або легкий Vim. Чим Vim не є? Vim це не редактор котрий призначений для пiдтримання за руки своїх користувачів. бо це є інструмент, використання якого повинно бути ретельно вивчено. Vim також не є текстовим процесором. Хоча він може відображати текст з різними формами виділення і форматування, вiн не призначений для того, щоб забезпечити WYSIWYG редагування набраного документа... Якщо ви вивчете VIM, то вiн може земенити вам майже все, що вам може знадобитися для роботи iз файлами.
1
·
Denunciar
há 10 anos
Vim est un editeur de texte hautement configurable, Vim est une version améliorée de Vi, il est distribué sous license libre et disponible pour de nombreuses plateformes !
1
·
Denunciar

Sobre este site

Confiabilidade
94
/100
Segurança da Criança
94
/100
This site uses cookies for analytics and personalised content. By continuing to browse this site, you agree to our cookies policy
Accept