wyborcza.pl é seguro?

Considerado seguro pelo WOT

4.5
starstarstarstarhalf-star
(27 Avaliações)
Bom site
Notícia
Popular
Reivindicar este site
Compartilhar:
Compartilhe seus pensamentos...
K
starempty-star
Medíocre
starempty-star
Razoável
starempty-star
Mediano
starempty-star
Bom
starempty-star
Excelente
27 Avaliações da comunidade
Ordenar por:
Recentes
A proteção online mais confiável
I
há 3 anos
A Lot Of News, But a lot of ads and is unscure
Útil
·
Denunciar
há 3 anos
Oficjalna strona Gazety Wyborczej. Jak najbardziej bezpieczna. Niskie oceny są wystawiane przez osoby z prawicowych baniek informacyjnych, które kierują się efektem potwierdzenia. To znaczy - jeśli informacja potwierdza moje poglądy, to jest prawdziwa. A jak je podważa, to jest fałszywa. Wyborcza w większości spornych kwestii przyjmuje stanowisko zgodne z konsensusem naukowym, co irytuje ludzi, których opinie nie pasują do rzeczywistości.
Útil
·
Denunciar
w
há 3 anos
brak SSL!
Útil
·
Denunciar
g
há 4 anos
Antypolonizm; walka z normalnością, prawicą, każdym kto myśli inaczej niż linia portalu; fejki; ukrywanie prawdziwych faktów; manipulacje - jeśli to Twój chleb codzienny, to portal dla Ciebie.
Útil
·
Denunciar
m
há 5 anos
Anty Polski Szmatławiec szkalujący i podający nieprawdę i namawiający do fizycznej przemocy przeciwko polakom.
Útil
·
Denunciar
há 6 anos
Lewicowa gazeta, zakłamująca rzeczywistość. Bardzo popiera tolerancje na wszystko (łącznie ze zboczeniami jak pedofilia, inwazję wrogiego Islamui). Wrogo nastawiona do Polaków, Polski i jej tradycji. Odbiera Polakom wolność słowa poprzez blokowanie komentarzy pod wieloma artykułami bądź donosi na nich do prokuratury. Jej redaktorem jest komunistyczny żyd, którego brat skazywał bohaterów AK na śmierć.
Útil
·
Denunciar
P
há 7 anos
PEOWSKA żydowska gazetka typowo antypolska
3
·
Denunciar
D
há 8 anos
Portal informacyjny o różnej tematyce i oficjalna strona papierowego wydania Gazety Wyborczej. Strona nie zawiera żadnych złośliwych skryptów ani nie jest w żaden inny sposób niebezpieczna dla Waszego komputera. Jeśli chodzi o treść i obrazki/zdjęcia, ich zawartość może być czasem obrzydliwa lub nieodpowiednia dla dzieci. Treści o zabarwieniu politycznym, tak jak to jest przy każdym portalu zawierającym takowe treści, nie powinny być przyjmowane bezkrytycznie.
1
·
Denunciar
p
há 8 anos
strona gazety. nie jest niebezpieczna chociaż nie wszystkie zamieszczone informacje są prawdziwe
2
·
Denunciar
m
há 8 anos
Neoliberalna propaganda :) Strona nie zawiera zagrożeń dla komputera, tylko bezrefleksyjną pochwałę kapitalizmu (i błędy ortograficzne) ;D
2
·
Denunciar
há 9 anos
Lots of news, but also lots of ads.
1
·
Denunciar
O
há 10 anos
Manipulacje wypowiedzi, notoryczne kradzieże cudzych zdjęć, wyjątkowo stronnicza redakcja, kierowanie oszczerstw pod adresem opozycji politycznej. Zdecydowanie odradzam, jeśli ktoś poszukuje rzetelnych informacji. Manipulation of expression, notoriously stealing other people's photos, particularly biased editorial office, directing aspersions at political opposition. I strongly dissuade, if someone is looking for reliable information.
8
·
Denunciar
s
há 12 anos
Kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa. Typowa propaganda komunistów.
11
·
Denunciar
há 12 anos
Good journalism from the Polish
4
·
Denunciar
g
há 12 anos
Zmaniplowane treści, nawoływanie do nienawiści na tle religijnym.
13
·
Denunciar
a
há 12 anos
Tolerancyjni inaczej. Lubią tych, którzy mają zdanie takie jak Michnik, resztę niszczą. Artykuły nieobiektywne. Organizacja o charakterze sekciarskim.
13
·
Denunciar
d
há 12 anos
ciekawe informacje.
3
·
Denunciar
há 13 anos
ekstra
2
·
Denunciar
há 13 anos
ciekawe ,pomocne informacje
4
·
Denunciar
há 13 anos
bardzo dobra witryna ,najlepsza
3
·
Denunciar
«
12
»

Sobre este site

Gazeta Wyborcza - internetowe wydanie - wiadomości z kraju i ze świata, nauki i kultury oraz sportu, a także aktualne komentarze i opinie.

Confiabilidade
89
/100
Segurança da Criança
86
/100
This site uses cookies for analytics and personalised content. By continuing to browse this site, you agree to our cookies policy
Accept