Безопасен ли allegro.pl?

По оценкам WOT этот сайт безопасен

4.6
starstarstarstarhalf-star
(183 отзывов)
Хороший сайт
Другое
Популярные
Заявить права на сайт
Задать вопрос сообществу
Поделиться:
Поделитесь своим мнением...
starempty-star
Плохо
starempty-star
Нормально
starempty-star
Средне
starempty-star
Хорошо
starempty-star
Отлично
183 отзывов
Сортировать по:
Новые
Самая надежная онлайн-защита
23 мая 2014 г.
starstarempty-starempty-starempty-star
W przypadku Reklamacji odesłano mi z powrotem uszkodzony towar (nawet nie otwarto koperty!)._Odradzam kupowanie_(jak i również przez długi termin wysyłki).
Полезный
17 апр. 2014 г.
starstarhalf-starempty-starempty-star
Reklama poprzaz spam e-mail nmailing.pl ---------------------------------------------- Nowy wygląd strony jest nieczytelny, niepraktyczny, zamula przeglądarkę, w dodatku korzysta z tego gównianego silverlighta co przysparza problemów na Linuxie. Korzystam z wersji mobilnej. bo inaczej się nie da. ---------------------------------------------- Możliwości dochodzenia swojego w przypadku oszusta istnieją tylko w regulaminie, personel ma to gdzieś i próbuje zamieść wszystko pod dywan, nawet durnego negatywa nie da się anulować chociaż matoły doszły już po roku do tego, że to był oszust. Nie kupować u nikogo poniżej 100 pozytywów. A o paragonach i gwarancjach i tak można tylko pomarzyć w 50%...
Полезный
3
11 апр. 2014 г.
starstarstarstarempty-star
Jeszcze nigdy się nie zawiodłam robiąc tu zakupy. :)
Полезный
5 мар. 2014 г.
starstarstarhalf-starempty-star
Najlepsze aukcje w Polsce!! Nigdy się nie zawiodłem.
Полезный
1 февр. 2014 г.
starstarstarstarhalf-star
Oferty oraz licytacje innych użytkowników
Полезный
21 янв. 2014 г.
starstarstarhalf-starempty-star
Polski internetowy serwis aukcyjny.
Полезный
1
23 дек. 2013 г.
starempty-starempty-starempty-starempty-star
продавец на allegro.pl взял деньги и не предоставил товар. на связь выходить не хочет. я считаю это мошенничеством оценка сайта - плохо
Полезный
19 нояб. 2013 г.
starstarstarstarhalf-star
A good and safe mobile website.
Полезный
30 сент. 2013 г.
starstarstarstarhalf-star
Bardzo dobra i zaufana strona ;)
Полезный
21 авг. 2013 г.
starstarstarempty-starempty-star
Mimo, że opcja zmiany danych jest dostępna to blokują za skorzystanie z niej. Po co to umożliwiają skoro nie można. Tak małą płacą programistą, że nie ma kto tego zmienić?
Полезный
1
20 июня 2013 г.
starstarhalf-starempty-starempty-star
Mimo wielu próśb użytkowników o przywrócenie starej szaty graficznej, ingorują to.
Полезный
1
29 мая 2013 г.
Szata graficzna bardzo razi po oczach. W dodatku mimo próśb niemal wszystkich użytkowników, administracja nie przywróciła starej szaty graficznej.
Полезный
1
12 февр. 2013 г.
starempty-starempty-starempty-starempty-star
Po 10 latach członkostwa, zamknięto mi konto i nie podano żadnej przyczyny. Nie odpowiadają na maile. Bo nie mają żadnych argumentów. A konto zamknięto w momencie wystawienia kilku przedmiotów. Chamstwo i arogancja. Prowizje wywindowane do granic absurdu. NIE POLECAM.
Полезный
4
5 февр. 2013 г.
starstarstarstarstar
Diese Seite gehört zu den meistbesuchtesten Seiten der Welt.
Полезный
23 янв. 2013 г.
starstarstarhalf-starempty-star
Strona główna na Polskę, serwisu aukcyjnego Allegro (Grupa Allegro), witryna ok. Zalecana jednak spora doza ostrożności przy zakupach, gdyż jak to bywa w tego typu serwisach nigdy niemożna mieć 100% pewności, co do jakości oferowanego towaru i uczciwości(fikcyjne konta, etc.) sprzedającego. Wadą serwisu jest słaby monitoring oferowanej treści. Osobiście nie miałem problemów przy transakcjach, zawsze jednak trzeba zachować ostrożność. Home Page (for Poland) auction site Allegro (Allegro Group), a site about recommended great deal of caution, however, when shopping, because, as is often the case in these types of sites you can never be 100% sure of the quality and integrity of the goods offered (fake accounts, etc.). seller. The disadvantage is poor monitoring service offered content. Personally I had no problems with the transaction, but always be careful.
Полезный
2
15 янв. 2013 г.
starstarstarstarempty-star
Częste problemy z synchronizacją serwerów oraz słaby system chroniący dzieci przed niepożądanymi treściami.
Полезный
1
30 окт. 2012 г.
Polish auction and shopping website, where everybody can sell things. Sometimes there are cheaters, but Allegro staff ban them.
Полезный
2 окт. 2012 г.
Podczas Korzystania z Portalu można znaleść mnóstwo oszustów którzy nie poszą odpowiedzialności za swoje działania.... Panel z Obsługa Klienta To taki Pic na Wode oni i tak nie działają w sprawach o które prosimy aby sprawdzili... Zero Atetyczności,Zero Możliwości sprawdzenia z kim mamy doczynienia same nicki i pseudonimy.... Jak teorytcznie mam niesmak i poukładam to do kupy: -z oszustami nic sie nie robi -brak weryfikacjii użytkowników(żenua) -problemy z transkacja baaa nawet konta nie są podane(gdzie to niby mam przelać ? -Szukają naiwaników do promowania Oszust i Krętactw -Bełkon w ofertach:fajny telefon,dobry na pewno bez rysek -Brak możliwości sprawdzenia tego co dostajemy -Tak ogólnie to wole iśc do marketu przynajmniej mam pewność 100% że to dostane -Na pewno niektóre z tych produktów są niekompletne więc można sie nieżle przejechać -Reklamują,sprzedawają przedmioty z innych Krajów(połowa tych rzeczy nie ma nawet firm,opisów w necie niczego ??? No to chyba wszystko a jeszcze jedno tam gdzie jest erotyka+18 pełno tam spamu porno więc jeszcze bardziej ten serwis dla mnie Traci.... Zróbcie w końcu porządki ja daje tej stronie 4/10 i na więcej nie zasługuje.... Ale potwierdzam są tam świetni i uczciwi ludzie ale to jak igła w stogu siana pozdro Adi
Полезный
1
27 сент. 2012 г.
starstarstarstarstar
Polish ebay
Полезный
15 авг. 2012 г.
starstarstarstarstar
Bardzo dobra platforma handlowa.
Полезный
«
123
...
10
»

О сайте

Allegro - najwięcej ofert w jednym miejscu. Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji. Kup Teraz!

Благонадёжность
92
/100
безопасность для детей
87
/100
This site uses cookies for analytics and personalised content. By continuing to browse this site, you agree to our cookies policy
Accept