Безопасен ли ereyon.com.tr?

3
starstarstarempty-starempty-star
(3 отзывов)
Заявить права на сайт
Задать вопрос сообществу
Поделиться:

ereyon.com.tr

3
starstarstarempty-starempty-star
(3 отзывов)
Поделитесь своим мнением...
starempty-star
Плохо
starempty-star
Нормально
starempty-star
Средне
starempty-star
Хорошо
starempty-star
Отлично
3 отзывов
Сортировать по:
Новые
24 янв. 2014 г.
starstarstarhalf-starempty-star
Satış sonrası desteğin eksik olduğu söylenmiş, aldığım herhangi bir üründe sorun yaşamadığım için bilemeyeceğim ama bu sitenin alışveriş yapmak için güvenilir olmadığı anlamına gelmez. Ben herhangi bir şüpheli durum görmedim ve yaptığım alışverişlerden memnunum.
Полезный
4 авг. 2013 г.
ben her hangi bir yanlışlarını görmedim internet mağzacılığında bir seçenek için her zaman varlar isteyen alışveriş yapar isteyen yapmaz
Полезный
1
15 авг. 2012 г.
starempty-starempty-starempty-starempty-star
Sattıkları malın arkasında durmayan, müşteri memnuniyetini hiçe sayan bir firma. Firma vardır, müşteri memnuniyeti ve imaj için garanti süresince malın arkasında durur, 30 günde çıkan sorunlarda özellikle müşterisini mağdur etmez, bir de böyle 7 gün sonra beni ilgilendirmez diyen ve malın teslim tarihi yerine fatura tarihini geçerli sayan. Ayıplı malla karşılaşırsanız tüketici hakem heyeti/mahkemesi ile uğraşmanız gerekli. Müşteri memnuniyeti ödülünü de, müşterilerden almadıkları aşikar. This is a Turkish shopping site which lack of after-sale support.
Полезный

О сайте

Türkiye'nin online alışveriş sitesi; İnternet'den alışverişin güvenli adresi, %100 Müşteri Memnuniyeti. Elektronik ve Ekonomik Reyonlar, Ereyon.

Благонадёжность
59
/100
безопасность для детей
73
/100
This site uses cookies for analytics and personalised content. By continuing to browse this site, you agree to this use. Learn More
Accept