Безопасен ли fakt.pl?

Это подозрительный сайт

2.6
starstarhalf-starempty-starempty-star
(37 отзывов)
Новости
Заявить права на сайт
Поделиться:
Поделитесь своим мнением...
K
starempty-star
Плохо
starempty-star
Нормально
starempty-star
Средне
starempty-star
Хорошо
starempty-star
Отлично
37 отзывов
Сортировать по:
Новые
Самая надежная онлайн-защита
M
2 лет назад
To coś powinno zostać zaorane do zera. Artykuły na podstawie "Onet" i "Wyborcza". Poziom dna, sama polityka i lewactwo, zero wiadomości ze świata, a jeśli już to polityczne w lewo...
Полезный
·
Пожаловаться
2 лет назад
To już od dawna jest "normalna" strona, nie jest brukowcem, jaki była sprzed laty, więc "źółta" reputacja jest nieaktualna i nie ma się czego obawiać.
Полезный
·
Пожаловаться
V
5 лет назад
Świetna strona z ciekawymi informacjami z kraju i ze świata. Nie wiem dlaczego ludzie mają takie negatywne zdanie o niej. Chyba kierują się dawnym wizerunkiem Faktu, który dawno już się zmienił, zamiast wejść na stronę i poczytać.
Полезный
·
Пожаловаться
j
5 лет назад
Widać zmiany i że rozwija się Ciekawe teksty, fajne foty Wydarzenia polityka plotki Czego więcej trzeba? Dla mnie OK
Полезный
·
Пожаловаться
P
5 лет назад
Kiedyś Fakt kojarzył się z tabloidem, serwował szokujące, sprawiające wrażenie nieprawdziwych informacje. Po relaunchu na ***** portal stale się rozwija, obecnie bardziej przypomina rzetelny serwis informacyjny niż bulwarówkę. Fajne treści, autorskie materiały
Полезный
·
Пожаловаться
O
6 лет назад
Strona pełna pseudoinformacji, które zaistniały jedynie w fantazji "redaktora". Wypaczony obraz wydarzeń. Nierzetelny opis zdarzeń. Kiepska jakosć dziennikarstwa.
2
·
Пожаловаться
7 лет назад
File name: /resources/common-resources/js/hyphenate.26252585.js Website scan: http://quttera.com/detailed_report/www.fakt.pl (malicious) Malicious obfuscated JavaScript threat (Blackhole) 210 files detected with detected reference to suspicious blacklisted domain ***** Potentially suspicious: ***** Severity: Potentially Suspicious Reason: Detected potentially suspicious content. Details: Detected potentially suspicious initialization of function pointer to JavaScript method eval <code> __tmpvar1414138581 = eval; <code/> source = http://adserver.adtech.de/addyn/3.0/1290.1/0/0/-1/ADTECH;loc=100;alias='+this.site+"_"+this.area+"_"+a+" -> ***** Blacklisted: -http://ksplus.komputerswiat.pl
Полезный
·
Пожаловаться
D
8 лет назад
Zarówno strona jak i papierowa gazeta Fakt są szmatławcami. Pełno tu dziwacznych tytułów artykułów, sensacyjnych, nastawionych na zysk z reklam newsów o niesamowicie niskim poziomie merytorycznym. Dodatkowo, zarówno strona jak i papierowa gazeta (w papierowej wersji Faktu tradycją stała się już naga kobieta w każdym wydaniu) posiadają elementy pornografii i innej treści dla dorosłych. Technicznie, strona ta nie zawiera wirusów czy innego malware. Ale jeśli chodzi o zawartość to no cóż... najwyższej jakości to ona nie jest, ale to tylko moje zdanie.
2
·
Пожаловаться
p
8 лет назад
strona o średniej reputacji. być może dlatego że nie wszystkie informacje są prawdziwe
Полезный
·
Пожаловаться
f
8 лет назад
Owszem te historie są wyssane z palca ale to nie powód by mówić że jest zła!
Полезный
·
Пожаловаться
S
9 лет назад
Historie z kosmosu, jak to ktoś trafnie poniżej ujął „wyimaginowane historie” robiące czytelnikom pasztet z mózgu, tak zwany „brukowiec” – napiszą o wszystkim byleby obiło się echem w społeczeństwie, na stronie co kilka sekund wyskakują reklamy uniemożliwiające normalne funkcjonowanie na portalu. Nie polecam tej strony i ostrzegam przed zawartymi na niej informacjami.
3
·
Пожаловаться
L
9 лет назад
Największy szmatławiec w Polsce.
4
·
Пожаловаться
a
9 лет назад
Czy portal ktory naklada na siebie funkcję informacyjna moze byc tak mało rzetelny i stronniczy? Żenada...
Полезный
·
Пожаловаться
9 лет назад
Na stronie nie ma żadnego niebezpieczeństwa ani zagrożenia. Być może że niektóre informacje są naciągane i niewiarygodne ale taka rola brukowców. Traktować jako zabawne plotki ;)
Полезный
·
Пожаловаться
L
10 лет назад
to jedyna gazeta, która pisze realną prawdę!
Полезный
·
Пожаловаться
10 лет назад
I rarely judge sites based on ethical issues, but will make an exception for this one. Very bad website of Polish version of Bild or News of the World. Why on Earth was it linked from Newsweek site? // Rzadko wrzucam oceny bazujące na ocenie treści a nie "wirusowatości". Dla tej strony zrobię solidny wyjątek. Fakt jaki jest każdy widzi, strona równie kiepska, jak gazeta. Wirusa raczej tu nie złapiecie, przynajmniej nie komputerowego. A ***** należy się obniżenie dotąd nieskalanej noty i wrzucenie ostrzeżenia "Bad Customer experience" za linkowanie do tej witryny. Jeśli wchodzę na Newsweek, to chcę Newsweeka, a nie "wszystko to czym uraczyć mnie może koncern Axel Springer"
Полезный
·
Пожаловаться
11 лет назад
Bezużyteczna witryna z wyimaginowanymi historiami, "wydarzeniami", ogólnie stek bredni, kłamstw i tym podobnych. Kompletnie niewiarygodna i oczerniająca innych ludzi.
4
·
Пожаловаться
z
11 лет назад
Bardzo czerstwa strona, promocja wypadków kryminalnych, erotyki i mało wartościowych "newsów". Szkodliwa dla dzieci.
2
·
Пожаловаться
a
11 лет назад
Szalone dno.
4
·
Пожаловаться
11 лет назад
Portal oraz gazeta jest przeznaczona dla ludzi z ciężkimi problemami psychicznymi, Nie polecam tam wchodzić
4
·
Пожаловаться
«
12
»

О сайте

Najnowsze wiadomości ze świata showbiznesu i polityki. Plotki i potwierdzone newsy. Oglądaj filmy i zdjęcia: wywiady i fotogalerie.

Благонадёжность
53
/100
безопасность для детей
47
/100
This site uses cookies for analytics and personalised content. By continuing to browse this site, you agree to our cookies policy
Accept