Безопасен ли fakt.pl?

Подозрительный сайт

Оценка безопасности веб-сайта

49%
Оценка безопасности WOT основана на нашей уникальной технологии и отзывах экспертов сообщества.
Этот сайт заявлен?
Нет
Обзоры сообщества
★ 2.6
Алгоритм WOT
53%
безопасность для детей
47%

Что говорит сообщество?

Оставить отзыв

Как бы вы оценили этот сайт от 1 до 5?
starempty-star
starempty-star
starempty-star
starempty-star
starempty-star
Поделитесь своим отзывом и помогите сообществуВ отзывах должно быть не менее 15 символов.Выберите теги, которые лучше всего описывают этот сайт
Вредоносное ПО или вирусы
Низкое качество обслуживания
Фишинг
Мошенничество
Потенциально незаконное
Некорректный или неэтичный контент
Риск для конфиденциальности
Подозрительный сайт
Разжигание ненависти, дискриминация
Спам
Потенциально нежелательная программа
Реклама / Pop-ups
Для взрослых
Случайное обнажение
Шокирующий контент
Отмена
Опубликовать обзор
2.6
starstarhalf-starempty-starempty-star

На основе 37 отзывов

Сортировать по:
Новые
To coś powinno zostać zaorane do zera. Artykuły na podstawie "Onet" i "Wyborcza". Poziom dna, sama polityka i lewactwo, zero wiadomości ze świata, a jeśli już to polityczne w lewo...
Полезный
To już od dawna jest "normalna" strona, nie jest brukowcem, jaki była sprzed laty, więc "źółta" reputacja jest nieaktualna i nie ma się czego obawiać.
Полезный
Świetna strona z ciekawymi informacjami z kraju i ze świata. Nie wiem dlaczego ludzie mają takie negatywne zdanie o niej. Chyba kierują się dawnym wizerunkiem Faktu, który dawno już się zmienił, zamiast wejść na stronę i poczytać.
Полезный
Widać zmiany i że rozwija się Ciekawe teksty, fajne foty Wydarzenia polityka plotki Czego więcej trzeba? Dla mnie OK
Полезный
Kiedyś Fakt kojarzył się z tabloidem, serwował szokujące, sprawiające wrażenie nieprawdziwych informacje. Po relaunchu na ***** portal stale się rozwija, obecnie bardziej przypomina rzetelny serwis informacyjny niż bulwarówkę. Fajne treści, autorskie materiały
Полезный
Strona pełna pseudoinformacji, które zaistniały jedynie w fantazji "redaktora". Wypaczony obraz wydarzeń. Nierzetelny opis zdarzeń. Kiepska jakosć dziennikarstwa.
2
File name: /resources/common-resources/js/hyphenate.26252585.js Website scan: http://quttera.com/detailed_report/www.fakt.pl (malicious) Malicious obfuscated JavaScript threat (Blackhole) 210 files detected with detected reference to suspicious blacklisted domain ***** Potentially suspicious: ***** Severity: Potentially Suspicious Reason: Detected potentially suspicious content. Details: Detected potentially suspicious initialization of function pointer to JavaScript method eval <code> __tmpvar1414138581 = eval; <code/> source = http://adserver.adtech.de/addyn/3.0/1290.1/0/0/-1/ADTECH;loc=100;alias='+this.site+"_"+this.area+"_"+a+" -> ***** Blacklisted: -http://ksplus.komputerswiat.pl
Полезный
Zarówno strona jak i papierowa gazeta Fakt są szmatławcami. Pełno tu dziwacznych tytułów artykułów, sensacyjnych, nastawionych na zysk z reklam newsów o niesamowicie niskim poziomie merytorycznym. Dodatkowo, zarówno strona jak i papierowa gazeta (w papierowej wersji Faktu tradycją stała się już naga kobieta w każdym wydaniu) posiadają elementy pornografii i innej treści dla dorosłych. Technicznie, strona ta nie zawiera wirusów czy innego malware. Ale jeśli chodzi o zawartość to no cóż... najwyższej jakości to ona nie jest, ale to tylko moje zdanie.
2
strona o średniej reputacji. być może dlatego że nie wszystkie informacje są prawdziwe
Полезный
Owszem te historie są wyssane z palca ale to nie powód by mówić że jest zła!
Полезный
Historie z kosmosu, jak to ktoś trafnie poniżej ujął „wyimaginowane historie” robiące czytelnikom pasztet z mózgu, tak zwany „brukowiec” – napiszą o wszystkim byleby obiło się echem w społeczeństwie, na stronie co kilka sekund wyskakują reklamy uniemożliwiające normalne funkcjonowanie na portalu. Nie polecam tej strony i ostrzegam przed zawartymi na niej informacjami.
3
Największy szmatławiec w Polsce.
4
Czy portal ktory naklada na siebie funkcję informacyjna moze byc tak mało rzetelny i stronniczy? Żenada...
Полезный
Na stronie nie ma żadnego niebezpieczeństwa ani zagrożenia. Być może że niektóre informacje są naciągane i niewiarygodne ale taka rola brukowców. Traktować jako zabawne plotki ;)
Полезный
to jedyna gazeta, która pisze realną prawdę!
Полезный
I rarely judge sites based on ethical issues, but will make an exception for this one. Very bad website of Polish version of Bild or News of the World. Why on Earth was it linked from Newsweek site? // Rzadko wrzucam oceny bazujące na ocenie treści a nie "wirusowatości". Dla tej strony zrobię solidny wyjątek. Fakt jaki jest każdy widzi, strona równie kiepska, jak gazeta. Wirusa raczej tu nie złapiecie, przynajmniej nie komputerowego. A ***** należy się obniżenie dotąd nieskalanej noty i wrzucenie ostrzeżenia "Bad Customer experience" za linkowanie do tej witryny. Jeśli wchodzę na Newsweek, to chcę Newsweeka, a nie "wszystko to czym uraczyć mnie może koncern Axel Springer"
Полезный
Bezużyteczna witryna z wyimaginowanymi historiami, "wydarzeniami", ogólnie stek bredni, kłamstw i tym podobnych. Kompletnie niewiarygodna i oczerniająca innych ludzi.
4
Bardzo czerstwa strona, promocja wypadków kryminalnych, erotyki i mało wartościowych "newsów". Szkodliwa dla dzieci.
2
Portal oraz gazeta jest przeznaczona dla ludzi z ciężkimi problemami psychicznymi, Nie polecam tam wchodzić
4
12

О приложении

Мы просмотрели более 2 миллионов веб-сайтов, и их число продолжает расти. WOT — это легкое расширение, разработанное, чтобы помочь вам быстро и безопасно просматривать веб-страницы. Он очистит ваш браузер, ускорит его работу и защитит вашу личную информацию.

Это ваш сайт?

Заявите права на свой веб-сайт, чтобы получить доступ к бизнес-инструментам WOT и связаться с вашими клиентами.
This site uses cookies for analytics and personalised content. By continuing to browse this site, you agree to our cookies policy
Accept