Безопасен ли nexto.pl?

По оценкам WOT этот сайт безопасен

4.3
starstarstarstarempty-star
(5 отзывов)
Хороший сайт
Заявить права на сайт
Поделиться:
Поделитесь своим мнением...
K
starempty-star
Плохо
starempty-star
Нормально
starempty-star
Средне
starempty-star
Хорошо
starempty-star
Отлично
5 отзывов
Сортировать по:
Новые
Самая надежная онлайн-защита
6 лет назад
poczytajcie opinie na Opineo zanim cokolwiek tu kupicie ! Jak chcecie ciągać się po sądach żeby wypłacili wam obiecane pieniądze w Programie Partnerskim to dobrze trafiliście. Wyłudzają tylko kasę z UE na strony typu ekiosk.pl, egazety.pl, nexto.pl ?
Полезный
·
Пожаловаться
6 лет назад
NIERZETELNI LUDZIE ! Nie wypłacają za programy partnerskie (3 miesiące). Nexto.pl, e-kiosk.pl egazety.pl to teraz właściciel E-kiosk który klientów i partnerów ma w dupie. Ważne, że wyrwali kasę z unii na te wątpliwej jakości projekty
1
·
Пожаловаться
6 лет назад
Uwaga na łosi bo nie wypłacają kasy partnerskim sklepom. BOK bez reakcji, zagrywki mające obniżyć pozycje w googlach "sklepów partnerskich". Sklepy partnerskie to tylko zaplecze SEO dla nich.
2
·
Пожаловаться
7 лет назад
Trzeba mocno się naszukać by znaleźć informację że te ich "punkty" przepadają po 90 dniach "braku aktywności" czyli braku zakupów. Tak więc jeśli nie planujesz często tam kupować to stracisz cały prepaid.
2
·
Пожаловаться
9 лет назад
Znakomita księgarnia,z ciekawymi pozycjami,e i audiobooki i bardzo dobrymi cenami.Absolutnie godna polecenia i uwagi.
1
·
Пожаловаться

О сайте

Największa w Polsce eksięgarnia internetowa z audiobookami w mp3, ebookami i e-prasą w Kindle MOBI, EPUB, PDF. W ofercie tysiące tytułów. Niskie ceny i brak kosztów wysyłki.

Благонадёжность
87
/100
безопасность для детей
85
/100
This site uses cookies for analytics and personalised content. By continuing to browse this site, you agree to our cookies policy
Accept