Is euro.com.pl Safe?

Considered safe by WOT

4.5
starstarstarstarhalf-star
(11 Reviews)
Good site
Popular
Claim this site
Share:
Share your thoughts...
K
starempty-star
Poor
starempty-star
Fair
starempty-star
Average
starempty-star
Good
starempty-star
Excellent
11 Reviews by the community
Sort by:
Newest
The most trustworthy online protection
M
2 years ago
Торговая площадка.
Helpful
·
Report
p
3 years ago
dobra strona dużo reklam ale to przecież sklep - zastosować adblock i po problemie
Helpful
·
Report
T
3 years ago
Nieprzyjęcie reklamacji żelazka z uszkodzoną stopą ("uszkodzenie mechaniczne"). Uszkodzona była dolna część stopy; ewidentna wada produktu, która nie mogła powstać podczas normalnego użytkowania.
Helpful
·
Report
M
5 years ago
Do tej pory zakupiłem kilka przedmiotów z dostawą do domu i nie było większych problemów, wysyłka nawet szybka, mimo, że ceny nie są najniższe. Pewnego razu jednak dostarczony przedmiot zepsuł się po miesiącu i trzeba było zdać się na gwarancję. O ile proces przeszedł bez przeszkód, to bycie zmuszonym do pojechania kilkunastu kilometrów do ich sklepu oraz czekania kilkunastu dni na sprawdzenie przedmiotu irytowało. EDIT: Dziś przyszedł mi spamowy e-mail ze skrzynki innej niż ten od euro.com.pl. Było tam napisane, że został on przysłany na zlecenie euro.com.pl. Użyjcie jakiegoś alternatywnego e-maila.
Helpful
·
Report
6 years ago
Mój ulubiony sklep. Ceny nie najniższe, ale sklep solidny.
Helpful
·
Report
t
6 years ago
Solidna oferta, fakt, że czasem jakiś banner na stronie sklepu jest trudno zamknąć - ale generalnie ok!
Helpful
·
Report
7 years ago
Wszystko fajnie dopóki coś co się tam kupi nie zepsuje się w ramach gwarancji,życzę wtedy powodzenia w reklamowaniu.Nawet nie opowiadają na pisma. Co za POjebany sklep - nie dość,że wszystko trzeba po 3 razy oddawać do naprawy gwarancyjnej to jeszcze drogę z serwisu do sklepu o długości 3 km !! towar przebywa w 2 tygodnie !!! Ten napis jest już od 3 dni.Kurwa pieszo w godzine idąc spacerkiem by do doniosł.Każda reklamacja to ok 45 dni oczekiwania na naprawiony niby towar.DNO SZAMBA http://1drv.ms/1zuQXHE Na dodatek sklep zamieszcza nieprawidłowe zawyzone dane produktów, opinie które podają prawdziwe dane nie są poublikowane przez administratorów - czyli krótkomówiac sa to oszuści.NIE POLECAM
Helpful
·
Report
p
7 years ago
polecam te stronę. nie znalazłem na niej nic złego
Helpful
·
Report
10 years ago
Strona czytelna, sklep ok. Tylko trochę drogo mają.
Helpful
·
Report
12 years ago
Przyzwoity sklep. Skomplikowane zasady systemu ratalnego. Brak rat on-line.
2
·
Report
f
12 years ago
Irytujące reklamy tej strony
Helpful
·
Report

About this site

RTV EURO AGD - Lider rynku RTV i AGD w Polsce - 209 sklepów w 118 miejscowościach w całej Polsce i Sklep Internetowy. Jesteśmy pierwszą ogólnopolską wyspecjalizowaną siecią detaliczną. Oferujemy sprzęt audio-wideo, zmechanizowany sprzęt gospodarstwa domowego, sprzęt telekomunikacyjny, komputerowy, fotograficzny oraz akcesoria.

Trustworthiness
91
/100
Child Safety
91
/100
This site uses cookies for analytics and personalised content. By continuing to browse this site, you agree to our cookies policy
Accept