Is wyborcza.pl Safe?

Trusted by WOT
4.5
starstarstarstarhalf-star
(27 Reviews)

Share your thoughts...

K
starempty-star
Poor
starempty-star
Fair
starempty-star
Average
starempty-star
Good
starempty-star
Excellent

27 Reviews by the community

Sort by:
Newest
The most trustworthy online protection
I
3 years ago
A Lot Of News, But a lot of ads and is unscure
Helpful
·
Report
3 years ago
Oficjalna strona Gazety Wyborczej. Jak najbardziej bezpieczna. Niskie oceny są wystawiane przez osoby z prawicowych baniek informacyjnych, które kierują się efektem potwierdzenia. To znaczy - jeśli informacja potwierdza moje poglądy, to jest prawdziwa. A jak je podważa, to jest fałszywa. Wyborcza w większości spornych kwestii przyjmuje stanowisko zgodne z konsensusem naukowym, co irytuje ludzi, których opinie nie pasują do rzeczywistości.
Helpful
·
Report
w
3 years ago
brak SSL!
Helpful
·
Report
g
4 years ago
Antypolonizm; walka z normalnością, prawicą, każdym kto myśli inaczej niż linia portalu; fejki; ukrywanie prawdziwych faktów; manipulacje - jeśli to Twój chleb codzienny, to portal dla Ciebie.
Helpful
·
Report
m
5 years ago
Anty Polski Szmatławiec szkalujący i podający nieprawdę i namawiający do fizycznej przemocy przeciwko polakom.
Helpful
·
Report
7 years ago
Lewicowa gazeta, zakłamująca rzeczywistość. Bardzo popiera tolerancje na wszystko (łącznie ze zboczeniami jak pedofilia, inwazję wrogiego Islamui). Wrogo nastawiona do Polaków, Polski i jej tradycji. Odbiera Polakom wolność słowa poprzez blokowanie komentarzy pod wieloma artykułami bądź donosi na nich do prokuratury. Jej redaktorem jest komunistyczny żyd, którego brat skazywał bohaterów AK na śmierć.
Helpful
·
Report
P
7 years ago
PEOWSKA żydowska gazetka typowo antypolska
3
·
Report
D
8 years ago
Portal informacyjny o różnej tematyce i oficjalna strona papierowego wydania Gazety Wyborczej. Strona nie zawiera żadnych złośliwych skryptów ani nie jest w żaden inny sposób niebezpieczna dla Waszego komputera. Jeśli chodzi o treść i obrazki/zdjęcia, ich zawartość może być czasem obrzydliwa lub nieodpowiednia dla dzieci. Treści o zabarwieniu politycznym, tak jak to jest przy każdym portalu zawierającym takowe treści, nie powinny być przyjmowane bezkrytycznie.
1
·
Report
p
8 years ago
strona gazety. nie jest niebezpieczna chociaż nie wszystkie zamieszczone informacje są prawdziwe
2
·
Report
m
8 years ago
Neoliberalna propaganda :) Strona nie zawiera zagrożeń dla komputera, tylko bezrefleksyjną pochwałę kapitalizmu (i błędy ortograficzne) ;D
2
·
Report
9 years ago
Lots of news, but also lots of ads.
1
·
Report
O
10 years ago
Manipulacje wypowiedzi, notoryczne kradzieże cudzych zdjęć, wyjątkowo stronnicza redakcja, kierowanie oszczerstw pod adresem opozycji politycznej. Zdecydowanie odradzam, jeśli ktoś poszukuje rzetelnych informacji. Manipulation of expression, notoriously stealing other people's photos, particularly biased editorial office, directing aspersions at political opposition. I strongly dissuade, if someone is looking for reliable information.
8
·
Report
s
12 years ago
Kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa. Typowa propaganda komunistów.
11
·
Report
12 years ago
Good journalism from the Polish
4
·
Report
g
12 years ago
Zmaniplowane treści, nawoływanie do nienawiści na tle religijnym.
13
·
Report
a
12 years ago
Tolerancyjni inaczej. Lubią tych, którzy mają zdanie takie jak Michnik, resztę niszczą. Artykuły nieobiektywne. Organizacja o charakterze sekciarskim.
13
·
Report
d
13 years ago
ciekawe informacje.
3
·
Report
13 years ago
ekstra
2
·
Report
13 years ago
ciekawe ,pomocne informacje
4
·
Report
13 years ago
bardzo dobra witryna ,najlepsza
3
·
Report
«
12
»

About this site

Gazeta Wyborcza - internetowe wydanie - wiadomości z kraju i ze świata, nauki i kultury oraz sportu, a także aktualne komentarze i opinie.

Trustworthiness
89
/100
Child Safety
86
/100
This site uses cookies for analytics and personalised content. By continuing to browse this site, you agree to our cookies policy
Accept