o2.pl é seguro?

Considerado seguro pelo WOT

4.2
starstarstarstarempty-star
(59 Avaliações)
Bom site
Notícia
Popular
Reivindicar este site
Compartilhar:
Compartilhe seus pensamentos...
K
starempty-star
Medíocre
starempty-star
Razoável
starempty-star
Mediano
starempty-star
Bom
starempty-star
Excelente
59 Avaliações da comunidade
Ordenar por:
Recentes
A proteção online mais confiável
há 7 meses
Świetna strona! Postanowiłem znaleźć kobietę na weekend. O2 zaoferował mi witrynę 4you.top Znalazłam tam śliczną dziewczynę i świetnie się bawiliśmy. Teraz jesteśmy razem!
Útil
·
Denunciar
T
há 1 ano
Materiał niedostępny Przepraszamy, materiał nie jest dostepny w Twoim kraju. (kod błędu:<666>) (sic)
15
·
Denunciar
M
há 6 anos
ZA: - operator maila od początku oferował więcej od polskiej konkurencji (Większa pojemność skrzynki, większe załączniki itd). - dobry filtr SPAM, dodatkowe opcje antyspamowe (generowanie aliasów, czarne i białe listy) - sporo opcji (tworzenie własnych folderów i reguł, segregatory itd) PRZECIW: - nigdzie nie przychodzi tyle spamu co na "tlen". Regularne kasowanie aliasów antyspamowych nic nie daje. - liczne błędy w działaniu (zawieszanie się kasowania, często nietrafne działanie segregatorów) - najuciążliwsze z możliwych reklamy na stronie głównej, nieraz powodujące rozjechanie strony. Z kolei portal to typowa strona plotkarska, z krzykliwymi nagłówkami, niepotwierdzonymi i nieistotnymi informacjami. Zdecydowanie nieodpowiedni dla dzieci nie tylko ze względu na treść co ich ogłupiającą formę. I dziwić się potem, że dostajemy "biznesowe maile" z tuzinami wykrzykników i literówkami nawet w imieniu piszącego.
Útil
·
Denunciar
2
há 6 anos
PRZECIW: Strona ma dużo błędów co daje się odczuć podczas korzystania z poczty i jedne z bardziej irytujących reklam. Dużo spamu z Rosji (opcje binarne). Większość artykułów pisana jest przez amatorów i opatrzona krzykliwymi lecz niewiele mającymi wspólnego z treścią nagłówkami. ZA: rozbudowana funkcjonalność poczty
Útil
·
Denunciar
S
há 7 anos
SPAM and SPAMBOTS registration
Útil
·
Denunciar
m
há 7 anos
Strona gorsza niż fakt. Bujda za bujda, sp...rdolone skrypty. Uja warte informacje.
Útil
·
Denunciar
há 7 anos
Słaby portal z równie dennymi informacjami.
Útil
·
Denunciar
há 8 anos
Sites involved in spreading Botnet Cutwail Trojan - Via fake Paypal's spam link. Rated with MRT
Útil
·
Denunciar
há 8 anos
Kiedyś ciekawy portal obecnie żerowanie na plotkach i wpadkach nikomu nieznanych osób. Jest to jeden z portali skierowanych do osób z kompleksami, które nie mają własnego życia i starają się to rekompensować uwielbiając/szydząc (niepotrzebne skreślić) z życia aktualnego bohatera tekstu.
Útil
·
Denunciar
s
há 8 anos
O2. Jeden z najgorszych portali plotkarskich, gdzie wieczorami występuje sex itp. Dla dorosłych nie ma ryzyka, jednak dzieci powinny unikać
Útil
·
Denunciar
há 9 anos
Generalnie dobry serwis, ale zgadzam się, że za dużo spamu w poczcie
Útil
·
Denunciar
há 9 anos
Dangerous malware attachment: From: Western Union® <officee66557j@o2.pl> To: undisclosed recipients Sent: Friday, December 14, 2012 10:48 PM Subject: Western Union Money Transfer spam sent from Networld Internet Services. Pennsylvania US (108.161.129.126 ) read the attachment latter and reply asap. Is regarding your fund.
Útil
·
Denunciar
a
há 9 anos
Niby zwykły portal, ale jesli dziecko wejdzie na główną to się robi problem bo co druga wiadommość to cycki dupa albo nie wiadomo co jeszcze.
Útil
·
Denunciar
há 9 anos
no good site here many spam
Útil
·
Denunciar
há 10 anos
Spammeur !
Útil
·
Denunciar
m
há 10 anos
Tak to prawda durzo erottyki a po zatym fajna strona .
Útil
·
Denunciar
há 10 anos
Spam in mail.
Útil
·
Denunciar
H
há 10 anos
Z żalem obserwuję degradację tego portalu. Od groma bezmyślnej erotyki, znaki zapytania w co drugim nagłówku, poczta o2 jest już nieużywalna. Portal dla ludzi przeciętnie inteligentnych.
Útil
·
Denunciar
a
há 10 anos
Jako początkujący internauta założyłem skrzynkę na o2 i teraz żałuję, bo golizna jest denerwująca. Można ją jednak zablokować. Polecam Adblock Plus i NoScript - pomaga. Ale pamiętajcie, żeby PO zalogowaniu się na poczcie wyłączyć Adblocka. Jeśli tego nie zrobicie nie będziecie mogli zapisać swoich ustawień wyglądu poczty.
3
·
Denunciar
há 10 anos
Na stronie liczne reklamy i malware.W poczcie potężne ilości spamu.
1
·
Denunciar
«
123
»

Sobre este site

o2.pl - Inspirujący portal internetowy z darmową skrzynką e-mail. Najpopularniejsze serwisy plotkarskie i informacyjne. Motoryzacja, biznes, sport, nowe technologie, kobieta, facet, moda i zakupy!

Confiabilidade
83
/100
Segurança da Criança
46
/100
This site uses cookies for analytics and personalised content. By continuing to browse this site, you agree to our cookies policy
Accept