Is o2.pl Safe?

Considered safe by WOT

4.2
starstarstarstarempty-star
(58 Reviews)
Good site
News
Popular
Claim this site
Share:
Share your thoughts...
K
starempty-star
Poor
starempty-star
Fair
starempty-star
Average
starempty-star
Good
starempty-star
Excellent
58 Reviews by the community
Sort by:
Newest
The most trustworthy online protection
T
1 year ago
Materiał niedostępny Przepraszamy, materiał nie jest dostepny w Twoim kraju. (kod błędu:<666>) (sic)
15
·
Report
M
6 years ago
ZA: - operator maila od początku oferował więcej od polskiej konkurencji (Większa pojemność skrzynki, większe załączniki itd). - dobry filtr SPAM, dodatkowe opcje antyspamowe (generowanie aliasów, czarne i białe listy) - sporo opcji (tworzenie własnych folderów i reguł, segregatory itd) PRZECIW: - nigdzie nie przychodzi tyle spamu co na "tlen". Regularne kasowanie aliasów antyspamowych nic nie daje. - liczne błędy w działaniu (zawieszanie się kasowania, często nietrafne działanie segregatorów) - najuciążliwsze z możliwych reklamy na stronie głównej, nieraz powodujące rozjechanie strony. Z kolei portal to typowa strona plotkarska, z krzykliwymi nagłówkami, niepotwierdzonymi i nieistotnymi informacjami. Zdecydowanie nieodpowiedni dla dzieci nie tylko ze względu na treść co ich ogłupiającą formę. I dziwić się potem, że dostajemy "biznesowe maile" z tuzinami wykrzykników i literówkami nawet w imieniu piszącego.
Helpful
·
Report
2
6 years ago
PRZECIW: Strona ma dużo błędów co daje się odczuć podczas korzystania z poczty i jedne z bardziej irytujących reklam. Dużo spamu z Rosji (opcje binarne). Większość artykułów pisana jest przez amatorów i opatrzona krzykliwymi lecz niewiele mającymi wspólnego z treścią nagłówkami. ZA: rozbudowana funkcjonalność poczty
Helpful
·
Report
S
7 years ago
SPAM and SPAMBOTS registration
Helpful
·
Report
m
7 years ago
Strona gorsza niż fakt. Bujda za bujda, sp...rdolone skrypty. Uja warte informacje.
Helpful
·
Report
7 years ago
Słaby portal z równie dennymi informacjami.
Helpful
·
Report
8 years ago
Sites involved in spreading Botnet Cutwail Trojan - Via fake Paypal's spam link. Rated with MRT
Helpful
·
Report
8 years ago
Kiedyś ciekawy portal obecnie żerowanie na plotkach i wpadkach nikomu nieznanych osób. Jest to jeden z portali skierowanych do osób z kompleksami, które nie mają własnego życia i starają się to rekompensować uwielbiając/szydząc (niepotrzebne skreślić) z życia aktualnego bohatera tekstu.
Helpful
·
Report
s
8 years ago
O2. Jeden z najgorszych portali plotkarskich, gdzie wieczorami występuje sex itp. Dla dorosłych nie ma ryzyka, jednak dzieci powinny unikać
Helpful
·
Report
9 years ago
Generalnie dobry serwis, ale zgadzam się, że za dużo spamu w poczcie
Helpful
·
Report
9 years ago
Dangerous malware attachment: From: Western Union® <officee66557j@o2.pl> To: undisclosed recipients Sent: Friday, December 14, 2012 10:48 PM Subject: Western Union Money Transfer spam sent from Networld Internet Services. Pennsylvania US (108.161.129.126 ) read the attachment latter and reply asap. Is regarding your fund.
Helpful
·
Report
a
9 years ago
Niby zwykły portal, ale jesli dziecko wejdzie na główną to się robi problem bo co druga wiadommość to cycki dupa albo nie wiadomo co jeszcze.
Helpful
·
Report
9 years ago
no good site here many spam
Helpful
·
Report
10 years ago
Spammeur !
Helpful
·
Report
m
10 years ago
Tak to prawda durzo erottyki a po zatym fajna strona .
Helpful
·
Report
10 years ago
Spam in mail.
Helpful
·
Report
H
10 years ago
Z żalem obserwuję degradację tego portalu. Od groma bezmyślnej erotyki, znaki zapytania w co drugim nagłówku, poczta o2 jest już nieużywalna. Portal dla ludzi przeciętnie inteligentnych.
Helpful
·
Report
a
10 years ago
Jako początkujący internauta założyłem skrzynkę na o2 i teraz żałuję, bo golizna jest denerwująca. Można ją jednak zablokować. Polecam Adblock Plus i NoScript - pomaga. Ale pamiętajcie, żeby PO zalogowaniu się na poczcie wyłączyć Adblocka. Jeśli tego nie zrobicie nie będziecie mogli zapisać swoich ustawień wyglądu poczty.
3
·
Report
11 years ago
Na stronie liczne reklamy i malware.W poczcie potężne ilości spamu.
1
·
Report
z
Strona nie dla dzieci, dużo prowokacyjnej golizny i treści dotyczących okolic krocza. Brak wartościowych informacji
1
·
Report
«
123
»

About this site

o2.pl - Inspirujący portal internetowy z darmową skrzynką e-mail. Najpopularniejsze serwisy plotkarskie i informacyjne. Motoryzacja, biznes, sport, nowe technologie, kobieta, facet, moda i zakupy!

Trustworthiness
83
/100
Child Safety
46
/100
This site uses cookies for analytics and personalised content. By continuing to browse this site, you agree to our cookies policy
Accept