Безопасен ли dpd.com.pl?

По оценкам WOT этот сайт безопасен

4.3
starstarstarstarempty-star
(4 отзывов)
Хороший сайт
Популярные
Заявить права на сайт
Поделиться:
Поделитесь своим мнением...
K
starempty-star
Плохо
starempty-star
Нормально
starempty-star
Средне
starempty-star
Хорошо
starempty-star
Отлично
4 отзывов
Сортировать по:
Новые
v
4 лет назад
This is hell delivery. What can be worse then this? I cry everytime when I have to use this shit instead of InPost :(
Полезный
·
Пожаловаться
T
4 лет назад
Niedziela wieczorem: zamawiam towar. Poniedziałek: sprzedawca wysyła towar. Wtorek 11:30: przychodzi mail, że paczka dotrze do mnie między 11:30, a 13:30. Żadnej wcześniejszej informacji, więc byłem wtedy w pracy i nie mogłem nagle się wyrwać i pojechać po paczkę. Gdybym dostał informację choć dzień wcześniej, zostałbym w domu. W mailu informacja, że można przełożyć dostawę na środę, czwartek i piątek i linki do strony DPD. Na stronie (wciąż 11:30) informacja, że nie można przełożyć dostawy, bo paczka została już dostarczona! Telefon na infolinię: konsultantka potwierdza, że paczka została dostarczona na podany przeze mnie adres na nazwisko "Bala" (nie moje). Telefon do kuriera Mariusza (792600703), potwierdza to samo. Informuję go, że będę w domu dopiero ok. 17:30 i że ma odzyskać paczkę i przywieźć. Potwierdza. 17:15: Dzwonię do kuriera i informuję, że będę za 15 min. w domu. Obiecuje oddzwonić. 17:30: Paczka leży pod drzwiami. Drzwiami mieszkania w bloku, gdzie każdy sąsiad albo ktokolwiek obcy mógłby zabrać paczkę. Kurier nie oddzwania już do końca dnia. Wniosek: prawdopodobnie kurier zauważywszy, że w domu nikogo nie ma postanowił ułatwić sobie pracę i zostawił paczkę pod drzwiami, sam podpisał protokół i wymyślił historię o sąsiedzie "Bali".
Полезный
·
Пожаловаться
4 лет назад
Poor customer experience/złe doświadczenie klienta. Już 2 zaginione przesyłki w ciagu roku, ich BOK wybitnie niepomocny "przesyłka uznana za zaginioną i nie będziemy jej szukać, prosze się skontaktować z Nadawcą".
Полезный
·
Пожаловаться
w
11 лет назад
rzetelna firma!
1
·
Пожаловаться

О сайте

DPD Polska ma ponad 50 oddziałów na terenie Polski. Ponadto jest częścią jednej z największych sieci logistycznych drogowych w Europie DPD (ponad 400 oddziałów w 30 krajach Europy) oraz międzynarodowej sieci lotniczej (220 krajów świata). Firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie serwisu miejskiego, krajowego i międzynarodowego, usługi logistyczne, spedycyjne i celne.

Благонадёжность
86
/100
безопасность для детей
91
/100
This site uses cookies for analytics and personalised content. By continuing to browse this site, you agree to our cookies policy
Accept