Is dpd.com.pl Safe?

Considered safe by WOT

4.3
starstarstarstarempty-star
(4 Reviews)
Good site
Popular
Claim this site
Share:
Share your thoughts...
K
starempty-star
Poor
starempty-star
Fair
starempty-star
Average
starempty-star
Good
starempty-star
Excellent
4 Reviews by the community
Sort by:
Newest
v
4 years ago
This is hell delivery. What can be worse then this? I cry everytime when I have to use this shit instead of InPost :(
Helpful
·
Report
T
4 years ago
Niedziela wieczorem: zamawiam towar. Poniedziałek: sprzedawca wysyła towar. Wtorek 11:30: przychodzi mail, że paczka dotrze do mnie między 11:30, a 13:30. Żadnej wcześniejszej informacji, więc byłem wtedy w pracy i nie mogłem nagle się wyrwać i pojechać po paczkę. Gdybym dostał informację choć dzień wcześniej, zostałbym w domu. W mailu informacja, że można przełożyć dostawę na środę, czwartek i piątek i linki do strony DPD. Na stronie (wciąż 11:30) informacja, że nie można przełożyć dostawy, bo paczka została już dostarczona! Telefon na infolinię: konsultantka potwierdza, że paczka została dostarczona na podany przeze mnie adres na nazwisko "Bala" (nie moje). Telefon do kuriera Mariusza (792600703), potwierdza to samo. Informuję go, że będę w domu dopiero ok. 17:30 i że ma odzyskać paczkę i przywieźć. Potwierdza. 17:15: Dzwonię do kuriera i informuję, że będę za 15 min. w domu. Obiecuje oddzwonić. 17:30: Paczka leży pod drzwiami. Drzwiami mieszkania w bloku, gdzie każdy sąsiad albo ktokolwiek obcy mógłby zabrać paczkę. Kurier nie oddzwania już do końca dnia. Wniosek: prawdopodobnie kurier zauważywszy, że w domu nikogo nie ma postanowił ułatwić sobie pracę i zostawił paczkę pod drzwiami, sam podpisał protokół i wymyślił historię o sąsiedzie "Bali".
Helpful
·
Report
4 years ago
Poor customer experience/złe doświadczenie klienta. Już 2 zaginione przesyłki w ciagu roku, ich BOK wybitnie niepomocny "przesyłka uznana za zaginioną i nie będziemy jej szukać, prosze się skontaktować z Nadawcą".
Helpful
·
Report
w
11 years ago
rzetelna firma!
1
·
Report

About this site

DPD Polska ma ponad 50 oddziałów na terenie Polski. Ponadto jest częścią jednej z największych sieci logistycznych drogowych w Europie DPD (ponad 400 oddziałów w 30 krajach Europy) oraz międzynarodowej sieci lotniczej (220 krajów świata). Firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie serwisu miejskiego, krajowego i międzynarodowego, usługi logistyczne, spedycyjne i celne.

Trustworthiness
86
/100
Child Safety
91
/100
This site uses cookies for analytics and personalised content. By continuing to browse this site, you agree to our cookies policy
Accept