Is wosp.org.pl Safe?

Considered safe by WOT

4.6
starstarstarstarhalf-star
(6 Reviews)
Good site
Claim this site
Ask our community
Share:
Share your thoughts...
starempty-star
Poor
starempty-star
Fair
starempty-star
Average
starempty-star
Good
starempty-star
Excellent
6 Reviews by the community
Sort by:
Newest
The most trustworthy online protection
Feb 26, 2015
starempty-starempty-starempty-starempty-star
Sami F-lemmingi łykajcie dalej jak pelikany albo może macie coś z tego no przecież sam Owsiak by nawet złotówki nie wyżebrał ma bandę naiwnych żebraków nawet w Rumuni Narodowego żebractwa brak! Utrzymujcie dalej cwaniaka ubeka co manipulował młodzieżą w PRL, który nawet swojej ciężko zarabiając złotówki nie wrzucił a czerpie z tego melony! OHYDA, to samo mój ojciec zrobił kiedy wzioł pieniądze z sponsor przedsiębiorstwa jego znajomego za podpis i promocję mnie mojej wady dostał sporo kasy I ZA mój ojciec TO PIŁ I SIĘ BAWIŁ .... to samo robi owsik... eng. Jerzy Owsiak - the fraudster social media. Former agent of the communist of young people manipulation. Ojciec Jerzego Owsiaka Zbigniew faktycznie był pułkownikiem Milicji Obywatelskiej, ale jego zainteresowania bywały często odległe od „spraw gospodarczych”. Jak wynika z archiwów IPN do pracy w milicji zgłosił się w 1945 r. mając 19 lat. Jak podał – z zamiłowania. W 1946 r. miał już opinię aktywnego działacza partyjnego przychylnie nastawionego do Rządu Jedności Narodowej i Związku Radzieckiego. W opinii służbowej z 1947 r. przełożeni podkreślali, że „w dużej mierze przyczynił się do rozbicia PSL w gminie Mierzeszyn”. Piastował też w tym czasie m.in. stanowisko zastępcy komendanta posterunku ds. polityczno-wychowawczych. W napisanych przez siebie życiorysach Zbigniew Owsiak podkreślał swój negatywny stosunek do kleru. Uważał go za „szkodnika państwa demokratycznego”. Chwalony był za wykłady w Ośrodku Szkoleniowym ZOMO. W 1962 r. został przeniesiony do KGMO w Warszawie, gdzie w 1973 doszedł do funkcji naczelnika Wydziału II Biura Dochodzeniowo-Śledczego. Powierzono mu m.in. sprawowanie nadzoru i udzielanie pomocy praktycznej terenowym jednostkom MO w sprawach o poważniejsze przestępstwa gospodarcze. Przez kilka kadencji pełnił w Komendzie funkcję I, a wcześniej także II sekretarza egzekutywy POP PZPR. Jego żona – Maria Owsiak – również pracowała w MO, w Wydziale I komendy wojewódzkiej w Gdańsku, a później jako urzędnik prokuratury wojewódzkiej w Gdańsku. Zbigniew Owsiak podkreślał, że rodzice żony są w partii, a jej siostra – w Komitecie Warszawskim PZPR w Ośrodku Szkolenia Partyjnego.
Helpful
Jan 30, 2015
starstarstarstarstar
Pol: Oficjalna strona fundacji WOŚP, która co roku zbiera pieniądze na cele charytatywne takie jak zakup specjalistycznego sprzętu dla szpitali. Fajna inicjatywa. Eng: Official website of the polish WOŚP foundation, which collects money every year for charitable purposes, such as buying equipment for hospitals.
Helpful
Jul 11, 2012
starstarstarstarhalf-star
Strona wielkiej orkiestry świątecznej pomocy. Bardzo dobra akcja i inicjatywa. Website of "Wielka orkiestra świątecznej pomocy". Good for charity.
Helpful
1
May 27, 2011
starstarstarstarstar
super ok
Helpful
1
Mar 29, 2011
starstarstarstarstar
Pokazuje ilość zebranych pieniędzy.
Helpful
2
Jan 13, 2009
starstarstarstarstar
Bardzo przydatna akcja.
Helpful
10

About this site

Celem Fundacji jest działalność w zakresie ochrony zdrowia, polegająca na ratowaniu życia chorych osób, w szczególności dzieci, i działanie na rzecz poprawy stanu ich zdrowia, jak również na działaniu na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej.

Trustworthiness
92
/100
Child Safety
92
/100
This site uses cookies for analytics and personalised content. By continuing to browse this site, you agree to our cookies policy
Accept